Testimonials na práci týmu

Společnost:                         Kontaktní osoba:
Mondi Štětí, a.s.                     Martin Pešta
Litoměřická 272                     Safety & Sustainable Development Manager
411 08 Štětí                
 

Pro náš program bezpečnosti práce jsme nehledali firmu, která nám dokáže poskytnou další standardní  seminář/školení o bezpečnosti práce. Hledali jsme něco jiného. Hledali jsme program, který by nám pomohl zlepšit naši výkonnost, přístup k práci a bezpečnosti práce. Po téměř ročním hledání jsme díky referenci od našeho významného zákazníka nalezli program, který se téměř 100% shodoval s našimi požadavky.

Program, který nám velice vyhovoval byl od Training Factory, s.r.o. Společně jsme program pojmenovali Safety for Future. Je to velice inovativní a na zážitek orientovaný program, který silně mění a ovlivňuje postoje a emoce lidí, kteří se stávali pozitivnějšími, proaktivnějšími a pro naši společnost hodnotnějšími. Program vyžadoval od nás všech vysoké osobní nasazení. Training Factory byla schopna svými facilitátory naplnit naše potřeby k plné spokojenosti. Tito facilitátoři (měli jsme zkušenost se šesti) jsou kvalitní profesionálové, kteří zároveň pracují s vysokým nasazením a identifikací se zákazníkem.

I díky tomuto programu se nám podařilo získat bronzové ocenění v celorepublikové „soutěži“ Safety Culture Award, kde jsme se umístili na třetím, místě, ale jako jediný zástupce těžkého průmyslu.


Martin Pešta
Vedoucí projektu Safety for Future za Mondi ŠtětíGCEHolcim


Johnson&Johnson


Philip Morris International